Linka pomoci Oblastní charity Písek
17. března 2020 Z Charity Písek

Linka pomoci Oblastní charity Písek

Oblastní charita Písek zřídila telefonní linku pomoci pro seniory a osoby v karanténě, kde Vám budou podány základní užitečné informace týkající se COVID-19 v ČR.

Provoz linky je od pondělí do pátku od 7:30 do 15:00 hodin s počátkem 18. 3. 2020. Volat můžete na telefonní číslo: +420 731 199 175.

S čím Vám zde pomůžeme:
Základní informace

Dozvíte se základní užitečné informace týkající se COVID-19 v ČR, případně Vám informace zjistíme a následně Vám je předáme.

Dále Vám nabízíme:
Zajištění nákupů
Jedná se o nákup životně důležitých potřeb, a to potravin, léků nebo hygienického zboží. Objem nákupu bude omezen částkou 300 Kč. Při objednávce si připravte: seznam zboží, vaše jméno, bydliště. Hotovost za nákup proběhne při předání nákupu. Tato služba se provádí bez nutnosti sepsání smlouvy, pouze ústní dohodou.

Donášku obědů
Jedná se o zajištění obědů, podmínkou je vlastní jídlonosič. V den oběda si pracovník dojede pro jídlonosič. Peníze za oběd předáte pracovníkovi při předání oběda. Pracovník zapíše do našeho tiskopisu převzatou částku za oběd. Tato služba se provádí bez nutnosti sepsání smlouvy, pouze ústní dohodou, hradíte pouze cenu oběda.

Psychickou podporu a pomoc
Jedná se o základní psychickou podporu a pomoc.

Zároveň si Vás dovolujeme požádat o obezřetnost a všímavost k Vašemu okolí. Vaší všímavostí můžete pomoci nejednomu našemu spoluobčanovi. Pokud se na přímou pomoc necítíte, kontaktujte naší linku.

Děkujeme Vám.

Jsme s Vámi i v těžkých životních okamžicích.

Bc. Martina Zachatová DiS.

vedoucí služby, sociální pracovnice
Tel.: 731 598 977 E-mail: _.py.Zj_7dnjGKfa%.xhT65j4mnhTj